• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Права дітей

Шановні учні/батьки, для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини, ви можете звертатися до класного керівника, заступника директора гімназії з НВР Зої Василівни Якимчук, або до директора гімназії Мирослави Мирославівни Лобанової.

Також можна до Національної Дитячої «гарячої лінії». «Гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

/Files/images/Електронний банер..pngЕлектронний банер національної дитячої "гарячої лінії"

/Files/images/телефони.jpg

З метою попередження булінгу в Соснівській гімназії було проведено ряд виховних годин:

- Тренінг «Спілкування з однолітками» - 3 клас;

- Урок гарної поведінки «Чи вмію я бачити недоліки свої та моїх друзів», ознайомлено з деякими статтями Кримінального кодексу України – 4 клас.

- Тренінг «Стоп булінг» - 5 клас;

- Круглий стіл «Як попередити сварку однокласників та як помиритись»-7 клас;

- Тренінг «Кібербулінг» - 8 клас.

Кiлькiсть переглядiв: 227

Коментарi